O NÁS


Šport je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Už od roku 2011 vedieme webmagazín BANG.sk, ktorý sa venuje extrémnym ale aj tradičným športom. Snažíme sa verejnosti priblížiť nielen dôležitosť športovania, ale aj radosť a úspechy iných.

BANG.sk združuje mladých, ambicióznych ľudí, ktorí žijú športom a rozhodli sa venovať svoj voľný čas iným. Prinášajú Vám reportáže, foto a video výstupy z oblasti extrémnych športov, ktoré sú pre mnohých vášňou, niečím čo ich v určitom smere napĺňa, prináša neopísateľné chvíle, relax. Iným však pri nich naskakujú zimomriavky a tuhne krv v žilách.

V roku 2013 sme sa rozhodli založiť jedinečné športové kluby BANG Downhill a BANG Motocross Team. V teame podporujeme mladé talenty, ktoré majú potenciál napredovať. Našim cieľom je podporiť, motivovať, rozvíjať a rozširovať obzory jazdcov tímu. Chceme budovať na skúsenostiach starších a predať ich mladším jazdcom. Dať im priestor na progres a sebarealizáciu. Pomáhať zlepšovať sa a dosahovať maximálne výsledky cestou vzdelávania, regenerácie, materiálnej a finančnej pomoci. V klube sa snažíme vytvárať zázemie, ktoré bude okrem výsledkov prinášať aj radosť a pohodu.


Hladať

Reklama