PARTNERI


AKTUÁLNI PARTNERI

ABT consulting, s.r.o.


Spoločnosť ABT consulting s.r.o. sa dlhodobo zaoberá poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, profesného vzdelávania a revíznej činnosti. Ich prioritou je komplexná ponuka služieb, flexibilita, prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka a najmä vysoká odbornosť zamestnancov a lektorov s 25 ročnou praxou v odbore pre firmy VSŽ a.s., OCEKON Engineering s.r.o., U.S.Steel, Košice s.r.o. a ich dodávateľmi.


Vďaka jej finančnej podpore sa máme možnosť stále rozvíjať a posúvať ďalej, či už v mediálnej alebo športovej oblasti.


Lemur, s.r.o.


Lemuráci poskytujú služby v oblasti public relations, organizácie podujatí, marketingu, reklamy, grafiky a webdizajnu. Klientom ponúkajú kvalitné kreatívne riešenia a otvorený profesionálny prístup už od roku 2009. Mladý tím, zložený z profesionálov pôsobiacich v jednotlivých oblastiach kreatívy vyše 10 rokov, zaručuje svieži a profesionálny prístup a okrem tradičných i prekvapivé, ale o to účinnejšie riešenia.


Aj bang teamu lemuráci poskytli veľa cenných rád a v rámci podpory zabezpečujú fresh grafiky propagačných materiálov, ktorých prevedenie nás stále pozitívne prekvapí. Tešíme sa na ďalšie kúsky.


ATAK Slovak Sports Design s.r.o.


ATAK ponúka vysokú kvalitu svojich textilných výrobkov už 18 rok. Počas svojej existencie prešiel intenzívnym vývojom a to ako v kvalitatívnej, tak aj sortimentovej oblasti. Od začiatku existencie vďaka svojej kvalite, flexibilite a prijateľnej cenovej úrovni, obliekli nespočetné množstvo tímov vo futbale, hádzanej, volejbale, basketbale, hokeji doma aj v zahraničí.

Vďaka ATAKU má náš motocrossový a downhillový team možnosť jazdiť v kvalitných dresoch už druhú sezónu. Ďakujeme.


Cebra-Bowden Slovakia s.r.o


Cebra-Bowden je výrobno - obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja káblových pohonov, bowdenov, oceľových lán, priemyselných reťazí, reťazových kolies, spojovacieho materiálu, reznej a brúsnej techniky, skladových regálov, kontajnerov, ekoskladov ako aj servisu a opravy lanových pohonov a náhonov. Kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich produktov, ich široký sortiment a spokojnosť svojich zákazníkov, ktorým ponúka služby „šité na mieru“.


Naši jazdci budú mať vďaka Cebra-Bowden k dispozícii počas celej sezóny skvelé čistiace prostriedky a mazivá, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pri starostlivosti o bicykle a motorky.


Petty Racing, s.r.o.
 

Petty Racing s.r.o. je vydavateľská, produkčná a mediálna agentúra, založená v roku 1997. Od tohto obdobia vydávala slovensko-český dvojmesačník Autošport Petty Racing, farebný celoštátny mesačník - magazín Náš hokej, viacero kníh v oblasti motoristického športu, tiež knihu 90 rokov hokeja v Košiciach. Doposiaľ majú na konte 18 neperiodických publikácií (kníh a buletínov). Od roku 2011 je partnerom hokejového klubu HC Košice v mediálnej a vydavateľskej oblasti. Agentúra má za sebou organizáciu mnohých športových a kultúrnych podujatí (hudobných festivalov a divadelných predstavení). Organizačne, technicky a personálne sa podieľajú aj ako subdodávatelia na podujatiach organizovaných rôznymi promotérmi v košickej Steel aréne


Agentúra v sezóne 2016 finančne podporuje Bang Motocross Team a aj vďaka nej má motiváciu na sebe neustále pracovať a snažiť sa dosahovať čo najlepšie výsledky. Zanedbateľné nie sú ani dlhoročné plnohodnotné skúseností v mediálnej oblasti, ktoré inšpirujú aj Bang Media Team v ďalšom rozvoji.


SLOGER-EU, s.r.o.


Táto firma prináša bicykle značky Rock Machine. Bicykle, ktoré majú vo svojej DNA dobrodružstvo, bicykle, ktoré budú vaším spoľahlivým partnerom na ceste za nezabudnuteľnými zážitkami. Vo svojom eshope ponúka cyklistické produkty ďalších rôznych značiek ako Alpine, Panaracer, Wittkop, Sigma atď.


Vďaka tomuto eshopu majú v novej sezóne naši jazdci zľavy na vyhradené produkty.


Peter Jenčík – SooF


Na východe známy predajca bicyklov, cyklodoplnkov a náhradných dielov na bicykle.


OSOBNÍ SPONZORI JAZDCOV v sezóne 2016


Nadácia Jozefa Salaja pre Spišské Vlachy a Spiš, MB Kovanie, Imrich Car, Železiarstvo Renapol, Hotel Polo, Linea KE, TU Reality, Cyklomax, KARIMA Autoškola, Gavytex, Motomix, Bobo Tuning, Pekáreň B-MAX, Fitness centrum Universal, Devilwork, 3D POPRAD


PODPOROVALI NÁS
1 ENERGY, DEMA Senica, MAXISS, Liquid Image, Hamawiss Gel, GoPro, EBC Brakes, Oneal, Vladofoto.eu, Holeshot Punx, SKYDIVEDUBY, Mushroom.sk


Hladať

Reklama