Výsledky: Auto Show Slovakia Ring 2012


Bang.sk

Auto Show Slovakia Ring 2012
V sobotu 24.11 sa na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni konala akcia s názvom Auto Show Slovakia Ring 2012. Na záver sezóny sa tu stretla slovenská a česká automobilová špička. Podujatie prebiehalo v priateľskej atmosfére, každá posádka chcela najmä poriadne zajazdiť a pobaviť divákov.

Pre posádky si organizátori pripravili šesť zaujímavých rýchlostných skúšok. Všetky sa odohrávali v priestoroch okruhu, čo bolo atraktívne pre divákov, ktorí si mohli vychutnať jazdu svojich miláčikov po celý čas rýchlostných skúšok! Išlo najmä o zábavu a tak posádky neboli rozdelené do žiadnych kategórií ako sme bežne zvyknutý. Rozhodoval len čas. Šesť rýchlostných skúšok najrýchlejšie zvládol Tomáš Kostka.

Reálnu atmosféru si vychutnajte vo videjku od Katky Klapkovej, ENJOY!Výsledky Auto Show Slovakia Ring 2012:
1. Miesto: Tomáš Kostka
2. Miesto: Roman Odložilík
3. Miesto: Václav Pech jr.

Ocenená bola aj posádka Igor Drotár a Vlado Bánoci za čin roka, najmladší účastník AUTOShow Martin Koči a za najlepšiu show rally legenda J. Semerád.

Videa a fotogálériu na akcii si vychutnajte nižšie.

Jazda druhého najrýchlejšieho Romana OdložilíkaOnboard Igor Drotár / Vlado BánociJedna RS v podaní najmladšieho jazdca na AUTOShow 2012 Martina KočihoNAJSHOW a J. SemerádVideo: TTNs Production
Foto: Martin Hudák, Miro Luciak, Tomi Vegh, Patrik Takács

Galéria