BANG DOWNHILL TEAM

  • Bang Downhill Team - Foto 1
  • Bang Downhill Team - Foto 2
  • Bang Downhill Team - Foto 3
  • Bang Downhill Team - Foto 4

Pavol Kičin

Malá Lučivná 2017 (140)-3VÍŤAZ SPDH V KATEGÓRII HARDTAIL A HOBBY

Info - 27 rokov, Spišské Vlachy

Kategória - HOBBY

Sponzori Bang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Nadácia Jozefa Salaja pre Spišské Vlachy a Spiš, Sloger.sk, Železiarstvo Renapol, Lemur.sk

Cieľ v sezóne 2017

V minulej sezóne som mal na preteku vo Wisle nepríjemný pád, zlomil som si zápästie. Vyžiadalo si to aj operáciu. Odstavilo ma to na posledných pretekoch SPDH, preto to chcem túto sezónu dobehnúť a zúčastniť sa čo najviac kôl Slovenského pohára a niektorých kôl MSDH a odjazdiť čo najlepšie výsledky. Ruka zatiaľ ako tak drží, ale nieje to to, čo bývalo pred tým, z toho dôvodu moje plány do budúcej sezóny sú vyskúšať enduro preteky a postupne presedlať z downhillu na endurko. Držím sa motta "nikdy sa nevzdávaj".

Niečo o mne: 

Vyštudoval som VŠ strojnícku v Bratislave. Medzi moje najväčšie hobby patrí samozrejme bike a v zime si veľmi rád zahrám hokej. Zjazdu sa aktívne venujem už 11 rokov. Mám za sebou veľa pekných úspechov.

Ester Barteková

Malá Lučivná 2017 (177)-2AKTUÁLNA MAJSTERKA SR V DOWNHILLE


Info - 16 rokov, Nevidzany

Kategória - ŽENY

Sponzori Bang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Sloger.sk, Lemur.sk

Cieľ v sezóne 2017
"V novej sezóne 2017 by som chcela odjazdiť čo najviac kôl Slovenského pohára v downhille, Moravsko-Slovenského DH Cupu a tiež niektoré lokálne preteky. Budem sa snažiť pracovať na zlepšení svojej techniky jazdy a podávať čo najlepšie výkony".

Niečo o mne
Bývam pri Zlatých Moravciach, kde chodím na 8-ročný gympel. Zjazdu sa venujem približne 2 roky, závodne od sezóny 2016. Okrem downhillu sa aktívne venujem hokeju a rada jazdím na motorke.

Patrik Svítok

Malá Lučivná 2017 (228)-2MLADÁ DH NÁDEJ


Info - 13 rokov, Prievidza

Kategória - ŽIACI

Sponzori Bang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Sloger.sk, Lemur.sk

Cieľ v sezóne 2017
Tento rok to odštartujem v kategórii žiakov. Bude to moja prvá poriadna sezóna. Minulý rok som odjazdil len posledné dve kolá SPDH. Jazdím na biku - CTM Mons Xpert. Do sezóny 2017 chcem určite vložiť čo najviac úsilia a podať čo najlepšie výsledky. V pláne mám odjazdiť Slovenský pohár v downhille a niektoré kolá Moravsko-Slovenského DH Cupu. Moje aktuálne motto „Be fast or be last.

Niečo o mne
 
Pochádzam z dediny Cigeľ pri Prievidzi. Ocino ma posadil na bicykel, keď som mal 3 roky. Všetci tvrdia, že som sa naučil skôr bicyklovať ako behať.

Andrej Páleník

SKÚSENMalá Lučivná 2017 (212)-2Ý HARDTAILISTA


Info - 18 rokov, Nevidzany

Kategória - HARDTAIL

Sponzori Bang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Sloger.sk, Lemur.sk
Cieľ v sezóne 2017

Mojím cieľom v sezóne 2017 je odjazdiť celý Slovenský pohár v downhille a Moravsko – Slovenský DH Cupu, kde mám ambície umiestniť sa do top 3. Rád by som sa zúčastnil čo najviac lokálnych pretekov a taktiež Biekefestu v Kálnici.

Niečo o mne
Už od malička ma lákali adrenalínové športy. Najviac ma zaujal zjazd na horských bicykloch na ktorý som sa nakoniec aj zameral. Aktívne jazdím približne 3 roky. Okrem downhillu sa venujem aj hokeju a vo voľnom čase si rád zájdem do posilky.

Peter "SEĎO" Sedlák

Malá Lučivná 2017 (280)-2-22.VICEMAJSTER SR V KATEGÓRII MASTERS


Info - 29 rokov, Poprad

Kategória - MASTERS

SponzoriBang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Lemur.sk, Sloger.sk, Cyklomax, Gavytex, Bikers community


Cieľ v sezóne 2017
V sezóne 2017 plánujem odjazdiť seriál SPDH, niektoré preteky MSDH a podla možností lokálne preteky. Zimnú prípravu som vzhľadom k práci nemal veľmi najlepšiu, ale so zlepšovaním počasia sa to pomaly snažím dohnať do dobrej formy. Táto sezóna je moja premiérová v kategórii Masters, tak sa budem snažiť dosiahnúť čo najlepšie výsledky.

Niečo o mne  
Som pracujúci jazdec. V teame pôsobím ako technická podpora a coach. Prvú sezónu jazdím kategóriu Masters.Organizujem preteky v Bratislave, plus pôsobím na bikecampoch ako inštruktor. Medzi moje hobby patrí lyžovanie, posilka, príroda a cestovanie.

Jakub Gorecký

Malá Lučivná 2017 (153)-2Najväčší DH Hrotič


Info – 19 rokov, Kežmarok

Kategória – ELITE

SponzoriBang.sk, ABT consulting, ATAK Slovak Sports Design, Cebra-Bowden, Sloger.sk, Lemur.sk, Cyklomax, TU Reality


Ciele v sezóne 2016

Moje ciele v jazdení sú dosahovať čo najlepšie výsledky na slovensku a vo svete.


Niečo o mne

Najradšej mám keď si môžem užiť voľný čas na biku. Zjazdu sa venujem približne 4 roky a chcem to dosiahnuť co najďalej. Zatiaľ ešte študujem ale po škole sa chcem plne venovať zjazdu.