Bungee jumping na námestí v Trnave!!!


Bang.sk

Ak si chceš skočiť Bungee a to rovno v centre Trnavy, tak príď v sobotu 6. augusta 2011 na Trojičné námestie v Trnave, kde sa bude konať premiéra akcie pod názvom TRNAVA EXTREME DAY. Začne sa dopoludnia a potrvá až do večerných hodín.

Bungee jumping budú zabezpečovať veľmi príjemný chlapci z Vysokých Tatier, ktorí už roky prevádzkujú bungee skoky zo starého mostíka na Štrbskom Plese pod vedením známeho slovenského alpinistu, inštruktora horolezectva a cestovateľa Petra Hámora.

V Trnave sa bude skákať v priestore medzi Trojičkou a budovou pošty zo žeriavu z výšky približne 40 metrov.

Okrem Bungee jumpingu si organizátory pre návštevníkov pripravili aj sprievodné podujatia: streetballový turnaj pred divadlom, svoje umenie predvedú chlalani z trnavského združenia OZ Street Sports, ktorí sa venujú BMX, inline skatingu a skateboardingu, graffitaci, ktorí sa spoločne pokúsia vytvoriť niekoľko metrové dielo. Počas celého dňa budú atmosféru spríjemňovať DJ, a hudobné skupiny.

Bungee jumping bude spoplatnený sumou 20 eur za zoskok.

Pre tých čo by chceli vidieť ako skok približne prebieha, tak si pozrite videjko z bungee jumpingu na Štrbskom Plese.Zdroj: bungee.sk
Foto: Tytuniesi production
Video: Tytuniesi production
Hľadať

Reklama