Dve nové hviezdy – čistý rock!


Bang.sk

rockstar-energy-drink-logo
Bratislava, 4. december 2012 – Rockstar Energy Drink dnes predstavil prvé hviezdy
zo svojho československého tímu. Tvárami obľúbeného energy drinku sa stali motorkárka Katarína Vrábelová a jazdkyňa na bicykli Tereza Votavová. Česko-slovenský Rockstar Energy Girlz tím pre rok 2013 je tým pádom úplný a v nastávajúcej sezóne sa je rozhodne na čo tešiť!

V rámci sponzoringových aktivít značky Rockstar Energy Drink na území Slovenskej a Českej republiky sa začali lámať ľady. Popri sledovaní úspechov svetových hviezd, ktoré predvádzajú dych vyrážajúce výkony pod značkou Rockstar dostávajú po dlhom čase šancu ukázať svoju športovú zručnosť aj lokálni športovci. Po skvelom kúzelníkovi na motorke, Liborovi Podmolovi, sa slovenskí a českí športoví fanúšikovia môžu tešiť na nový špeciálny Rockstar tím – Rockstar Energy Girlz.

„Každý týždeň dostávame niekoľko žiadostí o sponzoring a síce by sme radi dali šancu každému, nie je to možné. Po naozaj dôkladnom zvážení všetkých atribútov sme sa rozhodli pre vytvorenie tímu športovkýň.


Síce to majú dievčatá pri adrenalínových športoch v mužskej konkurencii trošku ťažšie, nájdu sa aj také, ktoré sa touto výzvou dokážu pobiť a chlapských protihráčov dokonca prevalcovať. Rozhodli sme sa preto dať šancu dvom mladým slečnám ukázať ich dravosť a potenciál dosiahnuť top pozície. Sú totiž šikovné, krásne a talentované. Skrátka Rockstar Girlz“, zdôvodňuje výber sponzorovaných športovcov pre rok 2013 Zuzana Spurná, brand pre český a slovenský trh. prejde Katarína Európu, Afriku, Južnú a Severnú Ameriku v adrenalínovýchmanager spoločnosti PepsiCo, výhradného distribútora značky Rockstar Energy podmienkach. Toto dievča skrátka patrí do tímu Rockstar Energy Girlz!

Tím Rockstar Energy Girlz pre nasledujúcu sezónu tvoria:


Katarína Vrábelová
23-ročná Prešovčanka miluje prírodu, kávu, čokoládu, exotické ovocie,dobré pivo, hudbu, otvorených ľudí a plánuje obísť svet na motorke.Nebude to jej prvá cesta, na motorke už stihla v minulosti v priebehu deviatich mesiacov obísť slušnú časť Ázie – Thajsko, Laos, Vietnam a Bali.Tentokát je však výzva naozaj veľká – len Katarína, motorka a viac ako 39 štátov, 70 000 km, a 390 dní v sedle. V rámci extrémneho dobrodružstvaTereza Votavová

22-ročná bajkerka z Prahy miluje bicykle a prírodu, študuje na rekreológiu a nebojí sa súťažiť v kategórii s mužskými súpermi. Tereza začala s disciplínou downhill už v roku 2004 a zožala množstvo úspechov čo ju vystrelilo až do českého reprezentačného tímu, ktorého súčasťou je už niekoľko rokov. Tú pravú vášeň v nej však prebudil až príchod novej disciplíny fourcross, v ktorej dosahuje nevídané úspechy. Dvojnásobná majsterka Downhill Endurance a držiteľka zlata z nemeckého pohára vo fourcrosse je tá pravá Rockstar Girl. Čo saTereze podarí dosiahnuť v najbližšej sezóne s podporou Rockstar Energy je zatiaľ vo hviezdach. Už teraz ale vieme, že to budú veľké veci!


O spoločnosti PEPSI-COLA SK:


PEPSI-COLA SK, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej spoločnosti PepsiCo a vyrába a distribuuje nealkoholické nápoje medzinárodných značiek – Pepsi, Mirinda, 7Up, Schweppes, Dr. Pepper, Lipton Ice Tea, Toma, Toma Natura, Gatorade, Tropicana – a od roku 2011 tiež značku Rockstar Energy Drink. Súčasťou sortimentu sú aj zemiakové lupienky Lay´s. Podnikateľská stratégia je založená na vysoko kvalitných produktoch, odborne pripravených zamestnancoch na všetkých úrovniach a modernom, výkonnom systéme výroby, predaja, distribúcie a marketingu.

Zdroj: Rockstar energy - Mgr. Filip Púchovský