Motokrosová šou Sony Xperia Freestyle X-Night v Košiciach !


Bang.sk

KOŠICE, 21. augusta 2013 (tlačová správa)– Adrenalín s vôňou benzínu a revom motorov ovládne košickú Steel Arenu! Po trojročnej prestávke sa tak motokrosová šou Sony Xperia Freestyle X-Night vracia do haly, v ktorej si získala množstvo priaznivcov. Organizátori oznámili, že podujatie prešpikovanými jazdcami absolútnej svetovej špičky, sa uskutoční v metropole východného Slovenska 16. novembra 2013 a v týchto dňoch už spustili aj predpredaj vstupeniek.
sony-xperia-freestyle-xnight-bratislava-01-m
sony-xperia-freestyle-xnight-plagat


„V Bratislave sme sa stretli s veľkým záujmom, ale dobre si pamätáme na nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú vytvorili skvelí diváci v Steel Arene v rokoch 2008, 2009 a 2010. Aj tieto spomienky zohrali rolu v našom rozhodovaní o ďalšom mieste akcie. Lákajú nás vrátiť sa do Košíc, ktoré sú známe svojou motoristickou vášňou, a znova im ponúknuť motokrosový adrenalín v jeho najčistejšej podobe,“ povedal na margo ďalšieho ročníka Sony Xperia Freestyle X-Night šéf organizačného tímu Jozef Murín.


Dva roky po sebe sa jazdilo a skákalo v aréne bratislavskeého Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Naposledy vyhral súťaž španielsky rider Meikel Melero – uspel v konkurencii českého top-jazdca Libora Podmola, Nemca Hannesa Ackermana či nezabudnuteľného Japonca Daisuke Suzukiho.


Rokovania s jazdcami sa v súčastnosti naplno rozbehli. Na zozname nebudú chýbať tie najzvučnejšie mená zo svetového freestyle motokrosu !  Postupne sa účasť známych jazdcov bude potvrdzovať. „Môžem prisľúbiť, že taký nabitý zoznam riderov sme ešte na Slovensku nikdy nemali!“ tvrdí Jozef Murín a prezrádza, že jednou z prvých noviniek budú tzv. synchrónne jazdy, pri ktorých pretekári skáču naraz vedľa seba vo dvojiciach či trojiciach!


Vstupenky si môžete zakúpiť na ticketportal.sk. Vstupné je 19,90 eur, organizátori ponúkajú rodinám a partiám nadšencov možnosť využiť zvýhodnený balíček Quattro pre 4-členné skupiny za 71,60 eur.


Zdroj: tlacovespravy.wordpress.com