Nelyžuj na snehu, vyskúšaj to na vode


Bang.sk

lyžovačka v meste 2013Vodné lyže, wakeboard a wakeskate. Nepočuli ste o tom? Príďte si tento šport užiť na vlastnej koži 22. júna v Mlynskom náhone na trase od hotela Yasmin až po Rokoko. O vašu pohodlnú a plynulú jazdu bez zatáčok a pádov sa postará tím z Trixen wake & ski parku. Povinná výstroj a odborná inštruktáž je zabezpečená priamo na mieste. Všetko bude zdarma.


Pred zrakmi divákov sa predvedú profesionálni jazdci z celého Slovenska. Nebude chýbať majster a majsterka sveta. A aby to športovci nemali až také jednoduché, organizátori pre nich pripravia prekážkovú trať. Všetky triky a predvádzané skoky budú komentované. V priestoroch okolo Mlynského náhonu si môžete prezrieť expozíciu vývinu lyžiarskeho vybavenia – od najstarších vodných lyží až po top modely súčasnosti. Svojimi historickými úspechmi v tomto športe sa pochváli košický tím. Náladu vám spríjemní dobrá muzika.


Celkový program akcie nájdete na tejto stránke.
Fotogalériu z udalosti nájdete na našej facebook stránke. (foto: Juraj Husár)ke-na-vode-001Takže neváhajte a príďte si užiť zaujímavý deň plný zábavy. Vidíme sa !


lyžovačka v meste 2013


Zdroj: kosice2013.sk