Pozvánka: Auto Show Slovakia Ring uzavrie tohtoročnú rally sezónu


Bang.sk

slovakia ringAutomobilová sezóna na Slovensku ešte stále nie je na konci, napriek tomu prípravy na absolútne posledné podujatie bežia v plnom prúde. Ide o podujatie s názvom Auto Show Slovakia Ring 2012, ktoré sa uskutoční 24.novembra 2012 na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni.

Myšlienka zorganizovať posledné zábavné podujatie pre automobilových šialencov sa skrsla v hlávách organizátorov už pred troma rokmi. Jej základným mottom bolo spojenie automobilového športu a zábavy pre široké masy divákov.

Mapy a videá meraných úsekov:

RS:1,2


mapa č.1 slovakia ring

Pre túto veľkolepú akciu organizátor pripravil trojicu meraných úsekov a každý z nich absolvuje súťažiaci celkovo dva krát. Všetky merané úseky sa nachádzajú v areáli Slovakia ringu, pričom trať tvorí kombináciu obslužných komunikácií a samostatného pretekárskeho okruhu. Celková dĺžka všetkých meraných úsekov dosahuje až neuveriteľných štyridsaťsedem kilometrov.

RS: 3,4

mapa č.2 slovakia ring

RS: 5,6

mapa č.3 slovakia ring

Zvláštne ustanovenia nájdeš TUVstupné na akciu sú 2 € a v cene vstupného je aj samozrejme vstup do paddocku – parkovisko pretekárskych strojov.

Ubytovanie Hotel Ring:
Dvojposteľová izba pre 2 osoby - 76 € ,Dvojposteľová izba pre 1 osobu - 50 € V cene sú raňajky formou bufetových stolov, parkovanie, wifi. Rezervácia ubytovania: e-mail: recepcia@hotelring.skt.č.: 0917 193 643

V prípade záujmu o catering do boxov pre hosťou jednotlivých tímov je možné dojednať v spolupráci s reštauráciou Maxim, ktorá sa taktiež nachádza priamo v areáli Slovakia Ring ( e-mail: marketing@hotelring.sk t.č.: 0911 544 447)

Veríme, že si nenecháte ujsť toto automobilové šialenstvo a 24.11.2012 si všetci prítede užiť posledné podujatie tejto sezóny.

Zdroj: slovakiaring.sk

Galéria