Pozvánka: I. Bikrosové preteky v Dobšinej!


Bang.sk


Týmto vás chceme všetkých pozvať v nedeľu 15.7.2012 na I. Bikrosové preteky do Dobšinej. Bude sa jazdiť na novej Bikrosovej dráhe na sídlisku Rozkvet.

V mesiacoch marec – júl 2012 mesto Dobšiná v spolupráci s Občianskym združením Lyžiarsky klub – Vodné elektrárne Dobšiná, jeho členmi aktívnymi občanmi priaznivcami cyklistického športu realizovalo projekt výstavby bikrosovej dráhy. Na realizáciu projektu získalo mesto Dobšiná grant vo výške 4 800 EUR z Nadačného fondu Skupiny VSE spravovaného Karpatskou nadáciou.

Slávnostné ukončenie realizácie projektu sa uskutoční v nedeľu 15. júla 2012 so začiatkom o 10.00 hod. V mieste realizácie projektu, na sídlisku Rozkvet. Súčasťou oficiálneho ukončenia bude usporiadanie I. Bikrosových pretekov .

Registrácia jazdcov začína o 9 hod ráno. Počas akcie budete mať možnosť vyskúšať slackline a zahádzať si frisbee. Tak si priďte zajazdiť, povzbudiť a straviť pekný deň do Dobšinej.

Všetkých vás srdečne pozývame !

Video pozvánka s krátkou ukážkou trate.
Prihlasovanie ako aj ďalšie info u hlavného organizátora podujatia: Vladimír Václavík - vladovac@centrum.skVýstavba bikrosovej dráhy bola financovaná z Nadačného fondu Skupiny VSE spravovaného Karpatskou nadáciou
www.karpatskanadacia.sk
Galéria