Pozvánka: Otvorenie Bike Parku v Janove


Bang.sk

janov bike park 1 Tím mladých športových nadšencov High Riders otvára nový bike park na východe Slovenska, konkrétne v dedinke Janov 13 km od Prešova!

Milí nadšenci adrenalínových športov, ale aj tí z Vás, ktorí majú radi oddych v prírode! V sobotu, 2. júla sa bude konať v malebnej dedinke Janov pri Prešove slávnostné otvorenie nového Bike parku! Na svoje si prídu naozaj všetci! Jazdci si budú môcť vychutnať prvú, čerstvo dokončenú trať, ktorú sme nazvali "Funtrail", deti si budú môcť vyskúšať špeciálne navrhnutú trať pre najmenších jazdcov! Rovnako je pripravený detský nafukovací hrad a občerstvenie. Súčasťou programu je aj "UPHILL RACE", čo v preklade znamená pretek do kopca. Zúčastniť sa môže každý, kto si trúfa!


Konať sa bude aj tenisový turnaj na multifunkčnom ihrisku v areáli. (Pre viac informácií a registráciu na tenisovom turnaji volajte 0911 205 208, Branislav Magdoško) Tešíme sa na Vašu účasť a veríme, že si s nami užijete skvelý a dobrodružný prvý letný víkend, team High Riders.

Janov Bike park

Galéria