Pozvánka: Spartan Race 2013


Bang.sk

spartan race bang.sk

Vďaka minuloročnému veľkému úspechu, a skvelým ohlasom sa Slovensko aj tento rok stane dejiskom svetového prekážkového preteku Spartan Race a to rovno dvakrát. Sily si medzi sebou zmerajú aktívni športovci, profesionálni vojaci a policajti, amatérski hobby športovci, ale aj obyčajní smrteľníci.


Prvé kolo tohto svetového preteku sa bude konať vo Valčianskej doline18.mája 2013. Na všetkých spartanov čaká vyše 5km trať s minimálne 15 prekážkami. Na štart sa postaví 250 pretekárov každú pol hodinu. Predpokladaný čas začiatku je 10hod. Do preteku sa majú možnosť zapojiť všetci odhodlanci od 15 – 99 rokov, ktorí si chcú splniť svoj cieľ a prekonať samých seba. Tak neváhaj, zaregistruj sa a zažiješ nezabudnuteľný zážitok.


Ceny registrácie


Jednotlivec


1. 25e ak sa zaregistruješ do 14. marca


2. 35e ak sa zaregistruješ 14. apríla


3. 45e ak sa zaregistruješ 14. mája

Pri družstvách sú skupinové zľavy od 10% - 20%

Prihláste sa ako družstvo! Sila je v skupine. Jediné, čo potrebujete je mať minimálne 4 členov . Družstva môžu byť zmiešané (muži a ženy). Čím viac ľudí sa zaregistrujte do družstva tým vyššia zľava. Časy 4 najlepších z družstva sa počítajú do celkového hodnotenia družstiev.

spartan race bang

Tento rok nebudú ukrátené ani deti. Je pre nich pripravený Spartan Kids. Ak máte doma malého športovca, vojaka, policajta alebo neposedného šibala prihláste ho a spravte z neho malého spartana.


Registrácia je iba v deň preteku. Štartovné sa platí na mieste v hodnote 5e. Deti musia mať písomný súhlas rodiča. Naši najmenší budú pretekať v dvoch kategóriách.


1. Juniori 4-8 rokov, dĺžka trate 750 m s prekážkami


2. Dorastenci 9-14 rokov, dĺžka trate 1,5 km s prekážkami


Detský pretek bude prebiehať cez obed približne od 12 do 13hod. Každý malý spartan, ktorý dobehne do cieľa dostane tričko a medailu.


Vychutnajte si videjko z našej produkcie z minuloročnej akcie Spartan Race Vechec 2012.


Druhé kolo sa bude konať v obci Vechec, ktorá bola taktiež minuloročným dejiskom tejto skvelej akcie. Pretek sa bude konať 31.augusta 2013, začiatok je naplánovaný na 10hod. Spartanov čaká 22 km dlhá trať a vyše 25 prekážok , takže kolo vo Valčianskej doline bude oproti tomu iba zahrievačka. Ak sa na to cítiš neváhaj a registruj sa čo najskôr.


Cena registrácie

Jednotlivec

1. 65e ak sa zaregistruješ do 27. júna

2. 75e ak sa zaregistruješ do 27. júla

3. 85e ak sa zaregistruješ do 27. augusta

Pri družstvách sú skupinové zľavy od 10% - 20%

spartan race bang teamNenechajte si úsjť túto skvelú svetovú akciu, či už ako účastník alebo pozorovateľ. Čaká na vás super trať, skvelé výkony, atmosféra a hlavne nezabudnuteľný zážitok. Ak vás zaujíma ako to prebiehalo minulý rok prečítajte si report a výpoveď jedného zo spartanov.


Autor: Veronika Takácsová
Video: TTNs Production
Foto: Veronika Takácsová
Zdroj: spartanrace.sk

Galéria