Predstavujeme vám náš nový Bang Downhill Team!


Bang.sk

bang.skMagazín Bang.sk pripravujeme pre vás už niečo vyše dvoch rokoch. Za ten čas sme sa vyprofilovali a prinášame vám články, reporty, fotografie a videá týkajúce sa adrenalínových športov.


Bang.sk sa stal súčasťou naších životov, life style, každodenný cyklus textov a obrazového materiálu. Postupom času sa našou prioritou stala taktiež pomoc a podpora jazdcov, preto sme sa v roku 2013 rozhodli založiť vlastný tím. Ten nebude pozostávať len zo zjazdárov, no to sa ešte nechajte prekvapiť. V tomto článku by sme vám však chceli predstaviť najprv ich.


Bang Downhill Team

V sezóne 2013 sme sa rozhodli podporiť niekoľkých DH jazdcov. Ťahúňom a zároveň najskúsenejším jazdcom tímu je Matúš Korytko. Vicemjaster SR v kategórii elite za rok 2010 a niekoľkonásobný inštruktor bike campov. Spoliehame sa na neho hlavne v praktickej príprave, hlavne tým, že pomôže a odovzdá svoje skúsenosti mladším jazdcom.


2013-04-19 18.57.26

 

Rozhovor s Matúšom Korytkom na rádiu Šport!

Milovníci bicyklov a rýchlych strojov si môžu vsadiť na svojich favoritov na stránkach sports.bwin.com/sk/live, kde im k tomu dopomôžu analýzy predchádzajúcich pretekov a prognózy na ďaľšie preteky. Aj keď preteky na bicykloch nepatria medzi popredné priečky stávkarov, aj tu sa dá pekne zarobiť, pokiaľ máte správne informácie. Doporučenie pre každého stávkara je oboznámiť sa s faktami, jazdcami, ale aj trasou preteku pred tým, než si staviť na niečo o čom nemá ani potuchy. 

Nádejou v kategórii juniorov je úspešný jazdec Jozef “Dodo” Ondič. Bicyklu sa síce nevenuje dlho, ale zaznamenal už niekoľko úspešných pretekov. Dúfame, že v tomto trende bude pokračovať aj naďalej.


IMG_5313

Kategóriu HT zastupuje Pavol Kičin, ktorý je stálicou na slovenských pretekoch i keď v minulej sezóne zaznamenal niekoľko neprijemných zranení. Dúfame však, že smola ho tohto roku obíde a zabojuje na najvyšších priečkách.


pavol kicin bang downhill Team

 

Zostavu v sezóne 2013 uzatvára Peter “Seďo” Sedlák bojujúci v kategórii Hobby.

IMG_5319

Spolu s našimi jazdcami by sme toho roku radi obehli celý Slovenský pohár v zjazde a vybrané preteky doma i v zahraničí. Našim cieľom je hlavne pohodový tím, ktorý sa bude stretávať na kopcoch aj mimo pretekov. Všetkých nás spája pozitívny vzťah k cyklistike a nadchádzajúcu sezónu si plánujeme poriadne užiť a zabojovať v slovenskom pohári.


FanPage Bang Downhill Team

Našu snahu podporili aj partneri, ktorí veria v našich jazdcov a myšlienku celého tímu, za čo im veľmi pekne ĎAKUJEME.

Bang team podporili: ABTconsulting s.r.o., Soof.sk, Ebcbrzdy.sk, LEMUR, PROSTO, ONEAL, 1ENERGY, Hamavissgel

Autor: Miroslava Poklembová

Galéria