SVIATOK VŠETKÝCH BIKEROV - BIRELL BIKEFEST 2017


Bang.sk

Bikefest 2017Cez víkend sa v bike parku Kálnica pri Novom Meste nad Váhom stretnú všetci milovníci dvoch kolies. Prichádza Birell BikeFest 2017 s poradovým číslom sedem!


Posledný májový víkend bude už tradične patriť najväčšiemu bikerskému festivalu na Slovensku - Birell BikeFestu. Tri dni nabité bicyklami, športom a akciou majú niečo pre každého. Festival začína už v piatok 26. mája 2017 a vyvrcholí v nedeľu. Potrvá celé tri dni, čo znamená viac času na súťaženie v jednej z 11 disciplín alebo na testovanie bicyklov z viac ako 400 modelov rôznych značiek. Sviatkom pre adrenalínových nadšencov bude určite sobota, kedy Garmin Slopestyle už po tretíkrát prinesie nádielku toho najlepšieho jazdeckého umenia. Aj tento rok je slopestyle zaradený do kalendára najväčšej svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Areál bike parku a všetky trate budú k dispozícii na voľné jazdenie, pripravený je aj program pre najmenších účastníkov a na tých, ktorí aktívne nejazdia, čakajú sprievodné akcie. Okrem piatkového koncertu a sobotnej drum&bass tancovačky si budú môcť návštevníci vychutnať aj tie najlepšie bikové filmy svetových a domácich produkcií. Red Bull TV Cinema prinesie do Kálnice snímky ako Rad Company s Brandonom Semenukom, UnREAL či film Builder, ktorý okrem parádneho jazdenia prináša aj pohľad na stavbu trailov.


Red Bull TV Cinema program

Aktuálne informácie, fotogalérie a videá nájdete na www.redbull.sk/bikefest alebo na www.bikefest.sk.
Viac zaujímavého obsahu hľadajte na www.redbull.sk/bike.