Testovací deň Rock Machine 22.4. 2017 na Považí


Bang.sk

2017_blizzard_50_27plus0713-logo-500x500Nenechaj si predposledný aprílový víkend ujsť testovačku bikov značky Rock Machine na Považí. Rezervácie je možné vykonať mailom na testday@mtbiker.sk, pričom je potrebné uviesť aj konkrétnu hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel.

Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie, tak aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail - mapa. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú biky dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 15 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi.

Všetky testovacie termíny sú bezplatné.

2017_blizzard_90_270707-logo-500x500

Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na http://goo.gl/xukCSc

Viac informácií o bicykloch si môžete pozrieť na
https://rockmachine.sk/2017
http://www.mtbiker.sk/clanky/rock-machine
http://www.mtbiker.sk/shop/vyrobca/all/rock-machine

Testovanie môže prebiehať na pumptrucku za MTBIKER centrom, značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia.

V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií:
- Sprcha
- WC
- Zabezpečenie stráženia vlastného biku počas testovacej jazdy

O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postarajú zástupcovia SlogerEU, sro (dovozca pre SR značiek RockMacine, Lezyne, Alpina, a ďalších) a členovia MTBIKER tímu.

Zdroj a aktuálne info: Facebook