Výsledky: Majstrovstiev Slovenska v psích záprahoch 2012!


Bang.sk

Minulý víkend sa na lyžiarskom štadióne Králiky uskutočnili Majstrovstvá Slovenska psích záprahov zaradené do seriálu Visegrad Cup 2012. Celým podujatím vládla veľmi príjemná atmosféra. V sobotu o 10 hodine sa štartovalo prvé súťažné kolo. Na druhý deň podujatie pokračovalo a najlepšie sa s podmienkami na trati vysporiadali v jednotlivých kategóriách týto súťažiaci:

Kategória: SKJ 1 muži 9 km
1. Dávid Jakubašek (BKM Obnova Bardejov)
2. Martin Benda (TJ Fatra Ružomberok)
3. Ján Hošek (TJ Fatra Ružomberok)
4. Jaroslav Jakubašek (BKM Obnova Bardejov)
5. Jozef Matuška (TJ Fatra Ružomberok)

Kategória: SKJ 1 – 1 9 km
1. Patrik Lučanský (ŠK Donly Donovaly)
2. Ján Mlynár (ŠK Donly Donovaly)
3. Roman Reistetter (ŠK Donly Donovaly)
4. Ivan Vaško (ŠK ARCHING)
5. Dušan Bobrík (Royal Canin MKL)
6. Jordán Habľák (HT Orava)

Kategória: SKJ 1 ženy 9 km
1. Ivana Perůtková (CZE)
2. Hana Bendová (TJ Fatra Ružomberok)
3. Anna Matušková (TJ Fatra Ružomberok)
4. Dana Dudinská (SHT Haniska)

Kategória: SKJ 1 ženy juniorky 9 km
1. Natália Vranková (Royal Canin MKL)

Kategória: MD – A 17,5 km
1. Regina Ragula (HUN)
2. Peter Vrábeľ (HT Orava)
3. Peter Nagy (HUN)

Kategória: MD – B1 17,5 km
1. Maroš Litvaj (MK Humenné)
2. Peter Suranovský (KPZ Poprad)
3. Luboš Strapec (HT Orava)

Kategória: MD – B2 17,5 km
1. Dan Navrátil (MK Mateje)

Kategória: MD – C 17,5 km
1. Lenka Lacková (KPZ Poprad)

Kategória: MD – C1
1. Nikola Sajdakova (MK Humenné)
2. Michal Javorka (Royal Canin MKL)
3. Jaroslav Fabian (Royal Canin MKL)

Kategória: A1 9 km
1. Zdeněk Zetek (CZE)

Kategória: B1 9 km
1. Marcel Starinský (ŠK ARCHING)

Kategória: C 9 km
1. Jaroslav Bánoci (SHT Haniska)
2. Branislav Spiššák (BKM Obnova Bardejov)
3. Branislav Spiššák (BKM Obnova Bardejov)
4. Tóth Attila (HUN)
5. Peter Rychtárek (HT Orava)
6. Mária Dornerová (Royal Canin MKL)
7. Kvetoslava Tavassyová (Royal Canin MKL)
8. Jan Richnavský (ŠK Severan Jaklovce)
9. Emmanuel Thill (SHT Haniska)

Kategória: C 1 9 km
1. Lukáš Packo (MK Humenné)
2. Liana Pilcerová (Royal Canin MKL)
3. Marcel Dučák (KPZ Poprad)

Kategória: C2 9 km
1. Ján Keruľ (ŠK Severan Jaklovce)

Kategória: D1 9 km
1. Lukáš Packo (MK Humenné)
2. Marcel Starinský (ŠK ARCHING)

Kategória: D2 9 km
1. Samuel Keruľ j. (ŠK Severan Jaklovce)
2. Ivan Halás (SHT Haniska)

Zdroj výsledkov: bystricoviny.sk




Hľadať

Reklama