Skalica ožije adrenalínom!


Bang.sk

MF ofiko poster jpg.

Koncom júna, konkrétne 28.6.2014 sa uskutoční najväčšie podujatie zamerané na extrémne športy a to na Baťovom kanále v Skalici. Brány Music Festu sa otvoria od 13:00hod.!


Čo všetko môžeš čakať?


FREESTYLE MOTOCROSS SHOW - účasť potvrdil Matej Česák, Martin Koreň a Ondřej Čert Záruba! Počas dňa môžeš týchto troch jazdcov vidieť ako lietajú na svojich motorkách 25metrov aj dole hlavou na prekážkach od Petra Kuchaře! Môžete sa tešiť na neskutočnú show plnú adrenalínu a spáleného benzínu !


koren1

MAX RAMP - jediná mobilná a zároveň najväčšia rampa v srednej Európe bude mať premiéru priamo v Skalici! VSA XTREME team sa postará o poriadnu show v rampe , kde počas celého dňa búdu rôzne súťaže pre divákov, , ktorý sa môžu naučiť niečo nové za podporu profi jazdcov ako je David Janáč, Erik Figar, Patrik Fafek, Jan Hanzlík a nakoniec neskutočný skateboardista Marek Čejchan, ktorý to v rampe ozaj že vie!


fafa

HAPPY END STREET ZONE - skate / bmx street zone pre každého , kto si chce zajazdiť . Samozrejme nebude chýbať ani Happy End skate team.


BMX/ MTB SHOW - Počas FMX show nebudú chýbať ani dirtový jazdci. Účasť potvrdil 15-ročný Jakub Benda , ktorý do Skalice priletí z USA , kde práve odišiel trénovať, ďalej Filip Baník, Aďo Bujalko zo Slovenska z MTB jazdcov sa môžeš tešiť na Jakuba Rusňáka, Romana Pichnarčíka, Mareka Kríža , Ondřeje Krčmára a mnoho ďalších!Skok je prispôsobený pre všetkých jazdcov a zároveň návštevníkov - drevený odpal dopad


cejchan

STUNTRIDERS SHOW - účasť potvrdil Tomas Toth - aktuálny majster Slovenska a Zdenko Rybár - ktorý napreduje mílovými krokmi a je to jednoznačne vychadzajúca hviezda v SK stunte! Návštevníci sa môžu tešiť na rôzne exibície a zapájanie sa do súťaží spolu s jazdcami!


p1867jrtl6sg02l31nt148b3gj1k_L_770x512

WAKEBOARDING - jazdci na Baťovom kanále počas dňa predvedú veľa trikov ako na skokoch tak na jibbech . K dispozici budú 2 winche (navijáky). Pozvánie prijali Kornas BoGdan, Jakub Zalejský, Tomáš Schindler a Lukáš Souhrada, ktorý to vie nie len za gramci ale aj na vode!


wake

SNOWBOARDS.cz ZONE
Chceš se naučit na longboardu? Tak presne táto zóna je tu pre teba. V snowboards.cz zóne si budeš môcť zapožičať longboardy všetkých tvarov a veľkostí, vyskúšať si svoj balanc na indoboardech a to všetko pod dozorom skúsených jazdcov!


Počas dňa na teba bude čakať veľa doprovodného programu a súťaží v MONSTER ENERGY ZÓNE , COCA COLA ZÓNE a zónach našich partnerov ako je OAKLEY, DVS, SNOWBOARDS.cz atď!


A na ZÁVER samozrejme nebude chýbať tá najväčsia párty spolu s KONTRAFAKTOM, EKTOROM, ZOČI VOČI, SAPERE AUDE. Za gramcami nebude chýbať DJ Lucky Boy a DJ Akvamen.


2611459_kontrafakt2

SÚŤAŽ o LÍSTKY !!!

Chceš získať 2 LÍSTKY na skvelý MUSIC FEST. Stačí nám zodpovedať na otázku a zaslať nám odpoveď na mail bang@bang.sk

Súťažná otázka: Ako sa volá najmladší FMX jazdec, ktorý vystúpi na Music Feste v Skalici ?

SÚŤAŽ UKONČENÁ !!!

MF ofiko poster

Viac info nájdete na našej FB fan page

Predpredaj lístkov na www.ticket-art.sk
[gallery columns="5" ids="35801,35800,35799,35798,35797,35795,35794,35793,35788,35789,35791,35792,35787,35796,35790" orderby="rand"]

Galéria