Masters of Dirt rozdrtilo východnú Európu


Bang.sk

MOD_Vienna2013_Remi_byPACOimagesTrvalo len niečo málo cez týždeň napchať tri epické zástavky Masters of Dirt "Next Level" do východného bloku, kedy Monster Energy predčil všetky stanovené očakávania. Na každej zastávke turné, davy fanúšikov zaplnili haly až po strechu. Viac než 31.000 návštevníkov kričalo, že chce ešte viac.


BMX, MTB, FMX, Snežné skútre, Benzínové dievčatá, DJ Mosaken, Pyro, Autogramiáda, Monster Girls a divoké party - toto všetko sme na Masters of Dirt mali.


Najväčším high lightom bol "zázračný chlapec" - 13 ročný Matěj Česák, ktorý plieskal bičom pri každej súťaži s "veteránom" Edgarom Toronterrasom, ktorý dokázal, že stále šlape. V druhej časti show rozhadzoval flipy každým možným spôsobom.


Letieť vysoko do oblakov na svojej BMX nemohol nikto iný ako Patrick Guimez, ktorý predviedol svôj double. Dav pozorne sleduje unikátneho MTB hrdinu Sama Reynoldsa, ktorý predviedol Superman Seat Grabs s takou ľahskosťou, akoby to bol jeho podpisový trik.


Show bola úžasná a už sa nevieme dočkať, ako sa budúci rok vrátime a opäť rozprúdime medzi ľudí energickú atmosféru. Masters of What?!
 Zdroj: Monster energy

Galéria