Podporte Park voľnej zábavy a športu v Šuranoch !


Bang.sk

V Šuranoch sa dejú veci. Mesto poskytlo Občianskemu Združeniu Šurianski Jazdci možnosť využitia zanedbaného areálu s plaveckým bazénom na športové účely. Máme teda v pláne výstavbu betónového skateparku v bazéne a stavbu dirtov hneď vedľa neho. Projekt potrebuje peniaze, ktoré môžeme získať od Nadácie SPP, STAČÍ LEN VÁŠ HLAS!

Píše Marek Konkoly za OZ Šurianski Jazdci:
Na projekt s názvom Park voľnej zábavy a športu sme už získali financie v hodnote 900€ od Nadácie Intenda za čo ďakujeme a je isté že sa projekt bude realizovať aj v menšej forme ak nezískame viac prostriedkov.

Teraz máme ale možnosť získať financie v hodnote 6 050 € z nadácie SPP. Táto suma by plne stačila na úplnú realizáciu. Projekt bol zaradený medzi najlepších 80 projektov zo západného slovenska a finančnú podporu získa prvých 10 projektov s najväčším počtom hlasov.

To znamená, že NA REALIZÁCIU TOHTO PROJEKTU POTREBUJEME VAŠE HLASY ! Stačí navštíviť stránku: www.sppolocne.sk kliknúť na hlasovať, napísať svoje telefónne číslo a následne opísať kód z SMS, ktorá vám príde ZADARMO.

Znie to jednoducho, je to zadarmo, ale momentálne nám chýba cca 400 hlasov na to, aby sme získali podporu, preto urobte niečo pre rozvoj freestyleových športov na našom zaostalom Slovensku a pošlite hlas z každého telefónu vašej rodiny, práce či od kamošov !

Park voľnej zábavy a športu v predbežnom návrhu:


V rámci tohto projektu sa plánuje stavba:
- SKATEPARK pre BMX, skateboardy, korčuliarov, kolobežky
- DIRT JUMPS – hlinené skoky pre MTB a BMX
- hlinená dráha pre začínajúcich cyklistov
- chodníky a lavičky v areáli pre príjemné posedenie
- murovaný gril
- zdroj pitnej vody
- provizórny amfiteáter pre menšie umelecké vystúpenia
- grafitty zóna

FREE STYLE – zabava s šport mladých vo voľnom štýle v zrekonštruovanom areáli so SKATEPARKOM

Cieľom projektu je vytvorenie zóny, multifunkčného parku hlavne pre mladých ľudí, ktorí sa venujú alebo by sa chceli venovať, ale nemajú priestor venovať sa rôznym voľnočasovým aktivitám v Šuranoch. Táto zóna bude spojením kvalitných podmienok pre freestyle športy (skateboarding, korčuľovanie, BMX, MTB) s miestom oddychu a trávenia voľného času prístupná celej verejnosti. Výsledkom bude miesto stretávania mladých ľudí, kde budú rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti a plnohodnotne tráviť svoj voľný čas či už športom, maľovaním grafitov, hraním hier alebo pri grile, prechádzkami, posedeniami a podobne.

VIAC INFO aj NA Facebookovej stránke:
www.facebook.com


Jediné čo bráni zrealizovaniu tejto úžasnej veci sú hlasy, ktoré stoja minimálnu námahu a sú zadarmo. Preto NEVÁHAJ A POSIELAJ !

Galéria