POME na Dach s Igorom a Vajdom


Bang.sk

Počas minulého víkendu (25-27.5. 2012) sme sa rozhodli vyraziť za snehom v zložení kameraman Filip Zbojek z Pome.sk, fotograf a snowboardista Tomáš Gríger aka Pinky, Juraj Bernát, Vilam Tomo, Natália Šlepecká, Juraj Ďurovčík, Igor Jackulík, Michal Nehéz a Maťa Molnárová.

3 dni sme jazdili v parádnom Horsefeathers superparku na Dachsteine, padali riadne triky, hecovali sme sa a hlavne sme sa bavili jazdením. Podarilo sa nám vyprodukovať kopa dobrého materiálu, ktoré si môžete vychutnať vo viacerých editoch na pome.sk.

Počas víkendu prebehol aj dievčenský q-parks shooting, na ktorý boli pozvané naše SNOWGIRLS - Maťa Molnárová a Natália Šlepecká a na ich edit sa tiež môžete tešiť už čoskoro na našich stránkach.

V prvom edite môžete vidieť Viliama Toma a Igora Janckulíka, s ktorými Vám prinášame aj krátke interview.

Igor Janckulík:
1. Uznávaš Toma za triky, ktoré zajazdil na Dachu?
Tak určite, pháááán!
2. Čo by mal podľa teba zlepšiť?
Viac rapovať v lyžiach už skill´s má.
3. Prečo jazdíš lyže a nie snowboard?
Od malička som lyžoval, skúšal som aj snowboard ale moc ma to nechytilo a vrátil som sa znova na lyže stým ,že budem robiť freeskiing ktorí som objavil u chalanov na Donovaloch:)

Viliam Tomo:
1.Uznávaš Ičiho za triky, ktoré zajazdil na Dachu?
S Ičim sa mi jazdi super z viacerých dôvodov, či už máme jeden názor na "teplú" komerčnú hudbu a ideme si "stary underground" rap a tak isto máme aj jeden názor na jazdenie v parku, takže si ideme jeden štýl či už v živote alebo na lyžiach..
2.Čo by mal podľa teba zlepšiť?
Zlepšovať je stále čo a to vie každy jeden z nás, to ale príde časom a vyjazdenosťou a iči je na dobrej ceste k tomu
3.Prečo nemáš rád keci na kameru?
Mám rád keci na kameru, ale nie keď je to na silu .. keď je to spontánne nemám problém, ale keď to má byť niekde vtlačené na silu, len aby bolo, tak v tom nevidím zmysel..

Video ENJOY:)Zdroj: Pome.sk
Video: Pome.sk
Foto: Pome.sk