Predstavujeme vám náš nový Bang MX Team !


Bang.sk

bang teamMagazín Bang.sk pripravujeme pre vás už niečo vyše troch rokov. Za ten čas sme sa vyprofilovali a prinášame vám články, reporty, fotografie a videá týkajúce sa adrenalínových športov.


Sezóna 2013 bola pre nás výnimočná. Založili sme si vlastný tím v Downhille aj Motocrosse, v rámci ktorých sme podporovali skvelých jazdcov, čo sa odzrkadlilo aj v konečných výsledkoch.


V minulej sezóne za Bang MX Team jazdil Pavol Magda a talentovaný Matúš Grega.


Bang MX Team by Mato Hudák (13)


#165# Matúš Grega - trieda B-hobby
Bang MX Team by Niki (19)Bang MX Team 2014 (16)

sezóne 2014 sme sa rozhodli rozšíriť naše rady o ďalších talentovaných MX jazdcov. Po dlhom rozhodovaní sme si nakoniec z viacerých uchádzačov vybrali troch nových členov teamu. Naším cieľom je ich mediálne podporiť, motivovať, rozvíjať a vytvoriť im lepšie možnosti na sebarealizáciu.


Bang MX Team 2014 (1)

Tohtoročná sezóna bude obohatená o ambicióznu a skúsenú jazdkyňu Miriamu Závackú, jednu z TOP MX žien na Slovensku. Svoju kariéru začala už v mladom veku za podpory svojho otca. Túto sezónu sa zamerala na Český pohár - Meteorit cup, kde jazdí v triede Dámsky pohár na Honde CRF-250r r.v. 2007.
Bang MX Team by Niki (65)Bang MX Team by Mato Hudák (11)
Bang MX Team 2014 (11)


V triede MX1 Hobby na motocykli Yamaha YZ450F 2012 za nás bude túto sezónu jazdiť Michal Galo, ktorý sa motocrossu venuje od roku 2011. Aj napriek tomu, že sa jazdeniu nevenuje veľmi dlho, zaznamenal už niekoľko úspečných pretekov. Jazdí región západ, slovenský pohár a Welding Cup - tohtoročný LUMARKT CUP. V sezóne 2014 si stanovil viacero cieľov. Jedným z nich je dosiahnuť čo najlepšie umiestnenie okrajovo región západ, taktiež dostať sa do TOP 3 v Slovenskom pohári a vyhrať LUMARK CUP.


Bang MX Team 2014 (12)
Bang MX Team by Niki (22)Bang MX Team by Niki (21)


Zostavu nášho teamu v sezóne 2014 uzatvára mladý talentovaný jazdec Tomáš Lukáč, ktorý sa motocrossu venuje od roku 2008. Jeho cieľom je na sebe zamakať čo najviac, a zabojovať o čo najlepšie výsledky v triede A-profi. Jazdí na Kawe KXF 250.


Bang MX Team 2014 (7)

Bang MX Team by Niki (27)
Bang MX Team by Niki (71)

Našu snahu podporili aj partneri, ktorí veria v našich jazdcov a myšlienku celého tímu, za čo im veľmi pekne ĎAKUJEME.


Bang MX Team podporili: ABTconsulting s.r.o., 1ENERGY, XTREME tyčinky, K- production, Hennel preklady, Tatramoto Svit, Imrich car Prešov, APL plus s. r . o., Servis Car s. r. o. Haniska, LEMUR.sk, PROSTO a kamerky Liquid Image.

V PRIEBEHU TÝŽDŇA sa môžete tešiť na PRVÉ teamové VIDEJKO našich bang jazdcov.

Viac foto nájdete na FB fun page Bang MX Teamu.

Spracovala: Veronika Takácsová


Foto: Veronika Takácsová, Martin Hudák

Galéria