Premiéra TOUCH THE SNOW


Bang.sk

Premiéra slovenského snowboardového filmu od Peťa Čaju s názvom Touch The Snow, ktorého vydanie podporil Boardlife. 26.11.2011 vás všetkých pozývame na videopremiéru filmu TOUCH THE SNOW do klubu U Očka v Bratislave.
Okrem premiéry TOUCH THE SNOW sa môžete tešiť na modernú show HAFNER & BEYUZ LIVE, ktorí exkluzívne predstavia novinky z ich pripravovaného albumu. Celý večer skvele podporí aj DJ BEYUZ a DJ BABIKA.
Popri hudobnom programe je pre zúčastnených pripravená tombola o množstvo vecných cien od partnerov.

Brány klubu U Očka sa otvárajú už od 20:00 a limitovanému množstvu najrýchlejších sa ujde aj welcome drink Jägermeister. Počas celého večera na vás okrem skvelého filmu, koncertu a party čakajú akciové drinky. Účasť prisľúbilo viacero jazdcov z videa, takže sa máme na čo tešiť. Vstup na party sú 4€.O FILME „TOUCH THE SNOW“ Film sa začal natáčať v januári 2009, prevažne na Slovensku v Nízkych a Vysokých Tatrách a v okolí Bratislavy, Banskej Bystrice a Liptovského Mikuláša. Je z veľkej časti zameraný na street spoty, keďže snehové podmienky na backcountry to veľmi nedovoľovali. Okrem toho sa točilo aj v snowparkoch Donovaly, Plejsy, Štrbské pleso, Jasná a český Špindlerův Mlýn.


Riders: Petre Leder, Martin Dedinský, Peter Papp, Roman Röth, Maroš Petráš, Martin Horička, Ľudo Snovák, Milan Purdeš, Denis Nguyen, Patrik Paulínyi, Mišo Nehéz, Maťo Blaško, Maťo Dolník, Janko Tatarka, Matej Matys, Maťo Nedorolík, Tomáš Griger, Igor Macák, Marek Hliničan, Jakub Brziak, Martin Rybanský a Peter Čaja.Zdroj: boardlife.sk
Foto: boardlife.sk
Video: boardlife.sk