Concrete Circus


Bang.sk

Britský Chanel 4 v spolupráci s režisérom Mikeom Christiem a jeho tímom pripravili dokument Concrete Circus, ktorý prezentuje výnimočné skills zopár talentovaných ´mestských atlétov´.Narastajúca popularita a tisícky pribúdajúcich klikov každý deň na youtube a iných video portáloch dostali aj menej známe ´mestké športy´ až do komerčnej televízie. Po minuloročnej úspešnej prezentácii free-running dokumentu Run London, sa Chanel 4 rozhodol pokračovať a výsledkom je 73-minútovi dokument s názvom Concrete Circus.

Šiesti športovci, päť videí, päť režisérov. Každý atlét si vybral vlastného režiséra a jednotlivé videá sa prelínajú do celkového dokumentu, kde pribudli aj rozhovory i záverečná final scéna, v ktorej účinkujú všetci borci.

Ale pekne po poriadku si predstavme všetky videá...

Keelan Phillips : Release - réžia Kendy TyDanny Macaskill : Industial Revolutions - réžia Stu ThomsonKilian Martin : A Skate Illustration - réžia Brett NovakStorm : Origins - réžia Claudiu VoicuKeelan, Danny, Kilian, Paul and Phil: Barbican Bolero - réžia Mike ChristieZdroj: mikechristieuk.wordpress.com

Video: youtube.com

Foto: parkour.com